Wynajem/dzierżawa urządzeń

Oferujemy wynajem drukarek, dzierżawę urządzeń biurowych, najem kserokopiarek, wypożyczenie sprzętu biurowego.

Proponujemy Państwu ‘Kontrakt Serwisowy’ – obejmuje on dostawę tonerów oryginalnych, bębnów i części oraz materiałów, jak również usług serwisowych zapewniających pracę urządzenia.

PŁACISZ TYLKO ZA WYKONANE KOPIE LUB WYDRUKI.

koszt netto za wykonaną kopię lub wydruk formatu A4 zaczyna się od 3 grosze za czarno-biały i 19 groszy za kolor, natomiast czynsz już od 55 zł / miesiąc *

*o szczegóły zapytaj Handlowca

Płać tylko za kopie i wydruki

  • reakcja serwisowa w tym samym dniu roboczym
  • pakiet usług informatycznych – GRATIS

od 55

zł/m-c

Już teraz możesz posiadać w swojej firmie bardzo szybkie urządzenie pełnokolorowe dostępne w doskonałej cenie!

DZIERŻAWA

Coraz chętniej wybieraną, nowoczesną i innowacyjną formą korzystania z maszyn biurowych jest ich wynajem. W krajach Europy Zachodniej oraz Skandynawii nowoczesny wynajem kserokopiarek stanowi większą część rynku. Taka forma współpracy niesie wiele oczywistych korzyści względem tradycyjnego zakupu, a po przeprowadzeniu dokładnych obliczeń może się też okazać korzystniejsza cenowo.

1 zł

MOŻLIWOŚĆ PIERWOKUPU URZĄDZENIA PO ZAKOŃCZENIU UMOWY

Bardzo szybkie urządzenie pełnokolorowe dostępne w doskonałej cenie.

DARMOWA OBSŁUGA

Dzięki umowie dzierżawy otrzymujesz nowoczesną kserokopiarkę bez konieczności inwestowania jakichkolwiek środków. Dodatkowo nie musisz martwić się o nieprzewidziane wydatki związane z zakupem tonerów i bębnów – otrzymujesz je bezpłatnie niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Również ewentualny serwis nie generuje żadnych kosztów.

Skontaktuj się z nami!